piątek, 6 listopada 2009

Them Crooked Vultures


Szykuje się nam kolejna supergrupa! Them Crooked Vultures to nowo powstały skład, który łączy muzyków Queens of the Stone Age, Foo Fighters oraz Led Zeppelin. Niewiarygodne? A jednak!

Josh Homme zaprosił do współpracy znanego z bębnienia na jego Songs for the Deaf Dave`a Grohla oraz legendarnego basistę Led Zeppelin - Johna Paula Jonesa. Trio to wyda debiutancki album Them Crooked Vultures już 17 listopada. Za darmo - do odsłuchu na ITunes - mamy utwór Mind eraser, No chaser. Zbudowany na psychodelicznym riffie kawałek, to perfekcyjny miks klasycznej i współczesnej szkoły rocka. Czyżby na koniec rocku szykował się nam kolejny album do Top 10?

3 komentarze:

 1. http://www.youtube.com/watch?v=Lgn_ZOyFLiQ

  OdpowiedzUsuń
 2. jaki nowo powstaly jak powstal juz 2005

  OdpowiedzUsuń
 3. [A collaboration between Homme, Jones and Grohl was first publicly mentioned by Grohl in a 2005 interview with Mojo, in which he declared "The next project that I'm trying to initiate involves me on drums, Josh Homme on guitar, and John Paul Jones playing bass] - za myspace. Nie uważam że wypowiedź że "coś będziemy kręcić", to równocześnie data powstania zespołu ;)
  pozdrawiam i dzięki za czujność.

  OdpowiedzUsuń