niedziela, 24 maja 2009

Nowy album Minsk już wkrótce.


Już wkrótce ukaże się trzeci album grupy Minsk, jednego z najbardziej obecnie znanych przedstawicieli muzyki post metalowej.

Ich najnowsze dzieło pt. "With Echoes In The Movement Of Stone" ukaże się już 26 maja w Stanach Zjednoczonych, a 1 czerwca na całym świecie nakładem wytwórni Relapse Records. Dwa nowe utwory pt. "Three Moons" oraz "Means To An End" mogliśmy wysłuchać już od dawna za pośrednictwem profilu myspace zespołu.

Tracklista prezentuje się następująco:

1. Three Moons 06:07
2. The Shore of Transcendence 09:59
3. Almitra's Premonition 10:06
4. Means to An End 05:59
5. Crescent Mirror 08:57
6. Pisgah 04:06
7. Consumed By Horizons of Fire 06:31
8. Requiem: From Substance to Silence 11:18

Jednak to nie wszystko - dzięki uprzejmości wytwórni Relapse Records całego wydawnictwa możemy posłuchać już teraz udając się na stronę http://echoesinthemovementofstone.info/ lub na profil last.fm grupy, skąd album możemy streamować za darmo.

Ostatni krążek zespołu pt. "The Ritual Fires Of Abandonment" spotkał się z olbrzymim wyrazem uznania zarówno od krytyków, jak i słuchaczy. Przypomnijmy tylko, że zespół wystąpił jako gwiazda festiwalu Asymetry Festival 17 kwietnia we Wrocławskim klubie Firlej oraz wydał ostatnio split z Unearthly Trance, na którym oba zespoły zaprezentowały własne wersje utworów Roky'ego Ericksona.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz