piątek, 22 maja 2009

Nowe Massive AttackWielkimi krokami zbliża się zapowiadany od dłuższego czasu kolejny krążek brytyjskiej formacji Massive Atttack.

Album funkcjonował pod roboczym tytułem "Weather Underground", jednak zespół jakiś czas temu zaprzeczył jakoby płyta miała nosić taki tytuł. Krążek prawdopodobnie ukaże się w październiku, tak przynajmniej wynika z ostatniego oświadczenia zespołu, natomiast od września zespół wyrusza w trasę koncertową, która obejmie około 150 koncertów.

Wszystko było dobrze, gdyby nie fakt, że album miał się ukazać na jesieni, ale poprzedniego roku. Nadal niewyjaśnione pozostają okoliczności tak długiego opóźnienia, które zespół zafundował swoim fanom, jednocześnie wcześniej zapewniał, że "Massive Attack ma już dość materiału by wydać dwie płyty na przestrzeni dwunastu miesięcy"

Miejmy nadzieję, że to już ostateczne stanowisko zespołu i w październiku bieżącego roku posłuchamy wreszcie kolejnego, piątek już krążka Massive Attack. Przypominamy, że dyskografię zespołu zamyka album pt. "100th Window" z 2003 roku.

2 komentarze:

  1. nie mogę się doczekać. mam wszystkie albumy na oryginalnych CD! mają postawioną poprzeczkę dosyć wysoko po Controlling Crowds Archive, ale myślę że dadzą radę.

    OdpowiedzUsuń
  2. To będzie wydarzenie :D

    Archive ma ustawiać poprzeczkę dla MA? Toć oni już od 10 lat trip-hopu nie grają...

    OdpowiedzUsuń