czwartek, 13 sierpnia 2009

Nowa super grupaKroi się nowa supergrupa, która tym razem będzie składać się z członków Cradle of Filth, Enslaved, Anthrax i Gorgoroth/Godseed. Pierwsze wzmianki o tworzeniu nowej supergrupy pojawiły się już dobry czas temu, bo 3 lata wstecz. Wspominał o tym wtedy King z Gorgoroth/Godseed.

W przyszłym tygodniu wybieram się do Norwegii aby spotkać się z Robem Caggiano z Anthrax, Kingiem z Gorgoroth/Godseed oraz perkusistą Johnem Tempestem (znanym m.in. z Testament i Exodus) oraz Ice'm Dale z Enslaved - wyjaśnia wokalista Cradle Of Filth.

Podobno ma być to coś kompletnie innego od muzyki jaką Filth robi ze swoim macierzystym zespołem. Aktualnie gotowych jest już blisko 6 utworów.

Muzycznie będzie to około rockowa rzecz. Coś jak Tool zmieszany z AC/DC i podsycony czymś cięższym. Obojętnie czy będzie to black czy death metal, będzie to z pewnością oryginalne.
- wyjaśnia.

Trochę dziwnie i dosyć enigmatycznie to wszystko brzmi, Tool i jednocześnie wzmianki o black/death metalu? No cóż, przekonamy się co z tego wszystkiego wyjdzie.

1 komentarz:

  1. Słyszę - Kredki - myślę - dużo kiczu i mizernej muzyki. Natomiast porównanie do "Toola zmieszanego z AC/DC" przyprawia mnie o lekki niesmak. Jakoś nie czekam na "to-to" ze szczególnym entuzjazmem. Jeżeli w ogóle zabiorę się do odsłuchu, to raczej z ciekawości, niż oczekiwania na dobrą muzykę.

    OdpowiedzUsuń