niedziela, 20 września 2009

The Dillinger Escape Plan o nowej płycie


Pojawiają się kolejne wiadomości dotyczące nowego wydawnictwa mathcore'owej formacji. Niecierpliwi fani będą mieli możliwość na bieżąco śledzenia postępów pracy nad nadchodzącą płytą Dillingerów.

Premiera Option Paralysis (bo taki tytuł będzie mieć kolejna produkcja zespołu) przewidziana jest na 2010 rok; członkowie zespołu postanowili umożliwić fanom wspomnianą obserwację produkcji krążka poprzez informacje zamieszczane na video blogu -

- Co tydzień będziemy zamieszczać wideo blogi ze studia. W każdy poniedziałek lub we wtorek rano, jak się zrobi za późno. - stwierdzili członkowie zespołu.

Option Paralysis będzie czwartym długograjem zespołu, w tym trzecim, na którym udziela się charyzmatyczny frontman kapeli - Greg Puciato (zastąpił Dimitria Minakakisa, który zakończył przygodę z zespołem w 2001 roku).

Jak dotąd ostatnim wydawnictwem Dillingerów jest płyta nosząca tytuł Ire Works, która na półki sklepowe trafiła w 2007 roku.

1 komentarz:

  1. Ostatnim i zdecydowanie pozostawiającym najwięcej pytań co do przyszłości zespołu, który zaczął świetnie a teraz wydaje się trochę błądzić. Romanse z kalifornijskim graniem nie za dobrze im wychodzą...

    OdpowiedzUsuń