sobota, 17 października 2009

Kolejna odsłona projektu PusciferLider Tool, Maynard James Keenan przygotował właśnie dla swoich fanów kolejną odsłonę eksperymentalnego Puscifer. Nowa EP będzie nosić tytuł "C is for (Please Insert Sophomoric Genitalia Reference Here)" i ukaże się 10 listopada nakładem Puscifer Entertainment. W rozwinięciu również kilka informacji o uwiecznionej na klatce filmowej pasji Keenana i strzępki wiadomości na temat planów wydawniczych Tool i APC.

Na EP będzie składać się 6 utworów. Krążek będzie można pobrać z oficjalnej strony projektu www.puscifer.com.

Oto tracklista:

"Polar Bear"
"The Mission" (Renholder Mix) featuring Milla Jovovich
"Momma Sed" (Alive @ Club Nokia)
"Vagina Mine" (Alive @ Club Nokia)
"Potions" (Deliverance Mix)
"The Humbling River".

Pewnie nie wielu z Was wiedziało o tym, że Maynard jest zapalonym pasjonatem wina. Niedawno postanowił swoją pasję udokumentować. Obraz nosi tytuł "Blood Into Wine" i ukazuje prace artysty i jego wspólnika, Erica Glomskiego, w winnicach w Verde Valley w Arizonie. Zwiastun można obejrzeć pod tym adresem. Keenan zajmuje się uprawą winorośli już od pewnego czasu. Dotychczas pod szyldem Caduceus Cellars Keenan wypuścił na rynek kilka gatunków wina, które były produkowane z owoców częściowo importowanych z Kalifornii.

Zapytacie pewnie jak się mają plany wydawnicze Tool, albo chociaż APC? Dosyć enigmatyczna wypowiedź lidera wskazuje na to, że jednak przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na następcę "10,000 days" i "eMOTIVe".

- Koledzy z Tool nad czymś pracują i przygotowują miejsce do prób. Prawdopodobnie powstanie też coś A Perfect Circle.


Dyskografię Tool zamyka wspomniany album "10,000 days" z maja 2006 roku, słuch o A Perfect Circle zaginął po wydanym w 2004 roku "eMOTIVe", natomiast Puscifer ostatni raz przemówił za pośrednictwem "V is for Vagina" z 2007 roku.


1 komentarz: