niedziela, 6 grudnia 2009

Animations resetują duszę"Reset Your Soul" to drugim album formacji Animations. Zespół postanowił cały materiał udostępnić do odsłuchu na swoim profilu myspace. Dodatkowo, istnieje również możliwość zakupu materiału w formie cyfrowej ze strony Mindawn.

Sklepowa premiera krążka odbędzie się w dniu jutrzejszym, tj. 7 grudnia i będzie ją można nabyć za pośrednictwem internetowego sklepu Rock-Serwis. Dystrybutorem albumu w Polsce i na świecie będzie firma Rock-Serwis, natomiast wydawcą jest założona przez muzyków wytwórnia Sonic Maze Records. Nad produkcją i mixem krążka czuwał Kuba Dębski, gitarzysta zespołu wespół z Tommym Hansenen z Jailhouse Studios, który trzymał pieczę nad ostatecznym masteringiem. Stroną graficzną albumu zajął się, podobnie jak przy poprzednim albumie, grafik Maciej Zieliński.

Od poprzedniego krążka w zespole nastąpiła jedna mała, ale znacząca zmiana, do składu dołączył wokalista - Darek Bartosiewicz. Pierwszym koncertem promującym krążek będzie koncert, jaki zespół da 18 grudnia w "Sali Teatralnej MCKiS" w Jaworznie. Początek imprezy o godz. 19, wstęp na to wydarzenie jest darmowy.

Tracklista:

1. Reset Your Soul
2. Demons Of War
3. Inscrutable
4. The Manhattan Project
5. Request For Redemption
6. The Last Man
7. 1989
8. Toxicyber

Zespół ma na swoim koncie debiutancki album "Animations" wydany w połowie 2007 roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz