piątek, 15 stycznia 2010

Gwiazdy na zakończenie konkursu Neuro MusicWłaśnie wybuchła prawdziwa bomba w obozie Asymmety Fesival! Na zakończenie konkursu Neuro Music, który odbędzie się 9 kwietnia, wystąpi Jarboe oraz Nachtmystium. Bilety na ten dzień jeszcze prawdopodobnie dziś w cenie 25 zł, będzie można nabyć za pośrednictwem sieci Ticketpro, Ticketporal oraz Eventim.

Ośrodek Działań Artystycznych "Firlej":

Jak w poprzednim roku, celem konkursu jest wyłonienie najlepszego zespołu lub solisty, który w swej twórczości przekracza granice stylistyczne, buduje własną tożsamość artystyczną, inspirując się dokonaniami zespołów awangardy metalu, rocka i elektroniki, ze szczególnym uwzględnieniem muzyki tzw. ciężkich brzmień, a jednocześnie prezentuje wysoki poziom wykonawczy. Nagrodą w konkursie jest sfinansowanie sesji nagraniowej dla zespołu oraz występ podczas Asymmetry Festival 2010 jako support jednej z gwiazd Festiwalu. W jury konkursowym zasiądą znani dziennikarze oraz muzycy. Termin składania zgłoszeń upływa 17. stycznia 2010.

Konkurs przebiega w trzech etapach. W pierwszym, spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, organizatorzy konkursu wybierają zespoły, które przechodzą do następnego etapu i tym samym zostają zaprezentowane na stronie www.myspace.com/asymmetrypl . W drugim etapie konkursu, głos należy do internautów, którzy od 20. stycznia 2010 roku mogą głosować na swoich faworytów oddając maksymalnie jeden głos na jeden zespół. Pięć zespołów, które uzyskają największą ilość głosów przejdzie do finału i wystąpi na scenie ODA Firlej. W tym ostatnim etapie konkursu jury, wybierze najciekawszą prezentację, która swoim występem uświetni festiwal Asymmetry.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz