sobota, 19 września 2009

Maynard James Keenan śpiewa King Crimson


Gratką dla fanów Maynarda Jamesa Keenana (Tool, Puscifer), będzie zapewne singiel, który niedawno ujrzał światło dzienne.

Mowa tu o projekcie The Human Experimente, który w składzie: Maynard James Keenan (wokale), Jeff Fayman oraz Robert Fripp (gitara) postanowili odświeżyć kawałek King Crimson - 21st Century Schizoid Man.

Sam pomysł wygląda naprawdę ciekawie, zważywszy na to, że fani KC będą mieli okazję posłuchać innej wersji 40-letniego już utworu.

Singla można odsłuchać na oficjalnej stronie - The Human Experimente, gdzie istnieje również możliwość jego zakupu.

7 komentarzy:

 1. coś nie bardzo mnie to przekonuje.
  Keenan ma jeszcze jakichś oddanych fanów?

  OdpowiedzUsuń
 2. już od paru lat nie mogę na niego patrzeć. plus, że się rozwija, zmienia swój wizerunek, itd. ale w tym momencie chyba poza formą niewiele ma do zaproponowania.

  OdpowiedzUsuń
 3. No ja biorę wszystko, co ten sygnuje swoim nazwiskiem. I naprawdę obiektywnie - trafia do mnie. Nie sili się za bardzo na "alternatywną gwiazdę, która odnajdzie się w każdym gatunku". Po prostu robi dobrą muzykę.

  OdpowiedzUsuń
 4. oj, sili się Maynard ostatnio, nawet bardzo (w kwestiach swojego wizerunku, irytującego). ale sentyment z dawnych lat jakiś tam się tli.

  OdpowiedzUsuń
 5. Eee, Maynard się skończył, szczerze wątpię że jeszcze zaproponuje cokolwiek nowatorskiego. Sodówa uderzyła do główki, więc trzeba zacząć nagrywać covery z Frippem. Żenada.

  OdpowiedzUsuń
 6. hmm...ale jego udział w 'bikini bandits' akurat mnie śmieszy, chociaż parę lat temu nie podejrzewałbym, że...

  OdpowiedzUsuń